ДОЧП ”СУМИ-АВТОТРАНС” (ТОВ) ”АГРОРЕСУРС-XXI”

Контакти

Юридична адреса
40030, м. Суми, вул. Харківська, 2
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Швигіна Інна Іллівна
Бухгалтер
Мажар Віра Іванівна
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ30608240
Дата реєстрації04.11.1999
Дата оновлення29.03.2011
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДОЧП ”СУМИ-АВТОТРАНС” (ТОВ) ”АГРОРЕСУРС-XXI”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОЧП ”СУМИ-АВТОТРАНС” (ТОВ) ”АГРОРЕСУРС-XXI”» присвоєно код 30608240.

Керівником підприємства «ДОЧП ”СУМИ-АВТОТРАНС” (ТОВ) ”АГРОРЕСУРС-XXI”» є Швигіна Інна Іллівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОЧП ”СУМИ-АВТОТРАНС” (ТОВ) ”АГРОРЕСУРС-XXI”» — м. Суми, вул. Харківська, 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОЧП ”СУМИ-АВТОТРАНС” (ТОВ) ”АГРОРЕСУРС-XXI”»
Поділіться інформацією в соцмережах