НОВАТОР, ПРИВАТНА ВРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА

Контакти

Юридична адреса
40000, м. Суми, вул. Заливна, 13, к. 286
Керівник
Кулик Наталія Василівна
Кількість співробітників3 чел.
Код ЄДРПОУ30608345
Дата реєстрації12.11.1999
Дата оновлення01.04.2006
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «НОВАТОР, ПРИВАТНА ВРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НОВАТОР, ПРИВАТНА ВРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА» присвоєно код 30608345.

Керівником підприємства «НОВАТОР, ПРИВАТНА ВРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА» є Кулик Наталія Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НОВАТОР, ПРИВАТНА ВРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА» — м. Суми, вул. Заливна, 13, к. 286.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НОВАТОР, ПРИВАТНА ВРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА»
Поділіться інформацією в соцмережах