КООПЕРАТИВНЕ ЗАГОТІВЕЛЬНО-ПЕРЕРОБНЕ ПІДПРИЄМСТВО БОРИСПІЛЬСЬКОГО РАЙОННОГО СПОЖИВЧОГО ТОВАРИСТВА

Контакти

Юридична адреса
08352, Київська обл., Бориспільський р-н, с. Вороньків, пров. Шкільний, 2а
Телефони
Керівник
Шилифост Валентина Степанівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30608371
Дата реєстрації15.10.1999
Дата оновлення01.11.2019
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КООПЕРАТИВНЕ ЗАГОТІВЕЛЬНО-ПЕРЕРОБНЕ ПІДПРИЄМСТВО БОРИСПІЛЬСЬКОГО РАЙОННОГО СПОЖИВЧОГО ТОВАРИСТВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КООПЕРАТИВНЕ ЗАГОТІВЕЛЬНО-ПЕРЕРОБНЕ ПІДПРИЄМСТВО БОРИСПІЛЬСЬКОГО РАЙОННОГО СПОЖИВЧОГО ТОВАРИСТВА» присвоєно код 30608371.

Керівником підприємства «КООПЕРАТИВНЕ ЗАГОТІВЕЛЬНО-ПЕРЕРОБНЕ ПІДПРИЄМСТВО БОРИСПІЛЬСЬКОГО РАЙОННОГО СПОЖИВЧОГО ТОВАРИСТВА» є Шилифост Валентина Степанівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КООПЕРАТИВНЕ ЗАГОТІВЕЛЬНО-ПЕРЕРОБНЕ ПІДПРИЄМСТВО БОРИСПІЛЬСЬКОГО РАЙОННОГО СПОЖИВЧОГО ТОВАРИСТВА» — Київська обл., Бориспільський р-н, с. Вороньків, пров. Шкільний, 2а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КООПЕРАТИВНЕ ЗАГОТІВЕЛЬНО-ПЕРЕРОБНЕ ПІДПРИЄМСТВО БОРИСПІЛЬСЬКОГО РАЙОННОГО СПОЖИВЧОГО ТОВАРИСТВА»
Поділіться інформацією в соцмережах