РАСКОВ-ХІМ, ПП

Контакти

Юридична адреса
08342, , С.РЕВНЕ, БОРИСПІЛЬСЬКИЙ р-н., КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА
Телефони
Керівник
Росінський Петро Михайлович
Код ЄДРПОУ30608387
Дата реєстрації19.10.1999
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РАСКОВ-ХІМ, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РАСКОВ-ХІМ, ПП» присвоєно код 30608387.

Керівником підприємства «РАСКОВ-ХІМ, ПП» є Росінський Петро Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РАСКОВ-ХІМ, ПП» — , С.РЕВНЕ, БОРИСПІЛЬСЬКИЙ р-н., КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РАСКОВ-ХІМ, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах