ПІДПРИЄМСТВО ”АДЕЛЬ XXIV” ЗАСНОВАНЕ НА ВЛАСН ВСЕУКРАЇН ГРОМАД ОРГАНІЗ ”СОЮЗ ОРГАН ІНВАЛ УКРАЇ

Контакти

Юридична адреса
69006, м. Запоріжжя, вул. Рекордна, 2
Телефони
Керівник
Сатаєв Адельша Степанович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30608523
Дата реєстрації17.11.1999
Дата оновлення10.02.2012
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПІДПРИЄМСТВО ”АДЕЛЬ XXIV” ЗАСНОВАНЕ НА ВЛАСН ВСЕУКРАЇН ГРОМАД ОРГАНІЗ ”СОЮЗ ОРГАН ІНВАЛ УКРАЇ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПІДПРИЄМСТВО ”АДЕЛЬ XXIV” ЗАСНОВАНЕ НА ВЛАСН ВСЕУКРАЇН ГРОМАД ОРГАНІЗ ”СОЮЗ ОРГАН ІНВАЛ УКРАЇ» присвоєно код 30608523.

Керівником підприємства «ПІДПРИЄМСТВО ”АДЕЛЬ XXIV” ЗАСНОВАНЕ НА ВЛАСН ВСЕУКРАЇН ГРОМАД ОРГАНІЗ ”СОЮЗ ОРГАН ІНВАЛ УКРАЇ» є Сатаєв Адельша Степанович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПІДПРИЄМСТВО ”АДЕЛЬ XXIV” ЗАСНОВАНЕ НА ВЛАСН ВСЕУКРАЇН ГРОМАД ОРГАНІЗ ”СОЮЗ ОРГАН ІНВАЛ УКРАЇ» — м. Запоріжжя, вул. Рекордна, 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПІДПРИЄМСТВО ”АДЕЛЬ XXIV” ЗАСНОВАНЕ НА ВЛАСН ВСЕУКРАЇН ГРОМАД ОРГАНІЗ ”СОЮЗ ОРГАН ІНВАЛ УКРАЇ»
Поділіться інформацією в соцмережах