АССИ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
83058, м. Донецьк, вул. Лівобережна, 35
Телефони
Керівник
Певнєв Дмитро Дмитрійович
Код ЄДРПОУ30609045
Дата реєстрації10.11.1999
Дата оновлення15.01.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «АССИ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АССИ, ТОВ» присвоєно код 30609045.

Керівником підприємства «АССИ, ТОВ» є Певнєв Дмитро Дмитрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АССИ, ТОВ» — м. Донецьк, вул. Лівобережна, 35.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АССИ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах