ТОРГОВИЙ ДІМ ДМС, ДОЧП

Контакти

Юридична адреса
83016, м. Донецьк, вул. Кірова, 17
Телефони
Керівник
Должиков Валерій Микитович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30609134
Дата реєстрації10.11.1999
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ТОРГОВИЙ ДІМ ДМС, ДОЧП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТОРГОВИЙ ДІМ ДМС, ДОЧП» присвоєно код 30609134.

Керівником підприємства «ТОРГОВИЙ ДІМ ДМС, ДОЧП» є Должиков Валерій Микитович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТОРГОВИЙ ДІМ ДМС, ДОЧП» — м. Донецьк, вул. Кірова, 17.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТОРГОВИЙ ДІМ ДМС, ДОЧП»
Поділіться інформацією в соцмережах