МАС-МЕДІА-ДРУК, ПП

Контакти

Юридична адреса
м. Івано-Франківськ, вул. Мечникова, 2, к. 64
Телефони
Керівник
Штих Михайло Мирославович
Код ЄДРПОУ30609747
Дата реєстрації14.01.2000
Дата оновлення15.02.2013
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МАС-МЕДІА-ДРУК, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МАС-МЕДІА-ДРУК, ПП» присвоєно код 30609747.

Керівником підприємства «МАС-МЕДІА-ДРУК, ПП» є Штих Михайло Мирославович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МАС-МЕДІА-ДРУК, ПП» — м. Івано-Франківськ, вул. Мечникова, 2, к. 64.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МАС-МЕДІА-ДРУК, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах