С. Л. І. Т., ПП

Контакти

Юридична адреса
76018, м. Івано-Франківськ, с. Микитинці, вул. Борців, 11
Телефони
Керівник
Стефанишин Тарас Михайлович
Код ЄДРПОУ30609993
Дата реєстрації18.02.2000
Дата оновлення01.04.2006
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «С. Л. І. Т., ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «С. Л. І. Т., ПП» присвоєно код 30609993.

Керівником підприємства «С. Л. І. Т., ПП» є Стефанишин Тарас Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «С. Л. І. Т., ПП» — м. Івано-Франківськ, с. Микитинці, вул. Борців, 11.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «С. Л. І. Т., ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах