ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ " ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ № 27"

Контакти

Юридична адреса
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Коновальця, 225а
Керівник
Юськів Михайло Антонович
Код ЄДРПОУ30610155
Дата реєстрації01.03.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ ” ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ № 27”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ " ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ № 27"» присвоєно код 30610155.

Керівником підприємства «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ " ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ № 27"» є Юськів Михайло Антонович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ " ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ № 27"» — м. Івано-Франківськ, вул. Коновальця, 225а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ ” ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ № 27”»
Поділіться інформацією в соцмережах