ТОРНАДО-ПЛЮС, ВКФ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
76000, м. Івано-Франківськ, вул. Старозамкова, 2
Керівник
Келиман Олег Романович
Бухгалтер
Свірідова Любов Семенівна
Код ЄДРПОУ30610422
Дата реєстрації31.03.2000
Дата оновлення30.12.2016
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ТОРНАДО-ПЛЮС, ВКФ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТОРНАДО-ПЛЮС, ВКФ, ТОВ» присвоєно код 30610422.

Керівником підприємства «ТОРНАДО-ПЛЮС, ВКФ, ТОВ» є Келиман Олег Романович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТОРНАДО-ПЛЮС, ВКФ, ТОВ» — м. Івано-Франківськ, вул. Старозамкова, 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — возбуждено дело о банкротстве.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТОРНАДО-ПЛЮС, ВКФ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах