ЗАХІД-СХІД, ПРИВАТНА ВИРОБНИЧО-ТОРГОВА ФІРМА

Контакти

Юридична адреса
76007, м. Івано-Франківськ, вул. Вовчинецька, 124 корп. 2
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Василишин Євген Володимирович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30610485
Дата реєстрації04.04.2000
Дата оновлення22.07.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЗАХІД-СХІД, ПРИВАТНА ВИРОБНИЧО-ТОРГОВА ФІРМА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗАХІД-СХІД, ПРИВАТНА ВИРОБНИЧО-ТОРГОВА ФІРМА» присвоєно код 30610485.

Керівником підприємства «ЗАХІД-СХІД, ПРИВАТНА ВИРОБНИЧО-ТОРГОВА ФІРМА» є Василишин Євген Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗАХІД-СХІД, ПРИВАТНА ВИРОБНИЧО-ТОРГОВА ФІРМА» — м. Івано-Франківськ, вул. Вовчинецька, 124 корп. 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗАХІД-СХІД, ПРИВАТНА ВИРОБНИЧО-ТОРГОВА ФІРМА»
Поділіться інформацією в соцмережах