ЕПОХА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 115, к. 58
Телефони
Керівник
Сунь Хунвень
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30610684
Дата реєстрації21.04.2000
Дата оновлення22.01.2013
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЕПОХА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЕПОХА, ТОВ» присвоєно код 30610684.

Керівником підприємства «ЕПОХА, ТОВ» є Сунь Хунвень, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЕПОХА, ТОВ» — м. Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 115, к. 58.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЕПОХА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах