ДОЧП ТОВ ”БЕКОР” ”БЕКОР-УКРАЇНА”

Контакти

Юридична адреса
76018, м. Івано-Франківськ, бул. Північний ім. Пушкіна, 2а, к. 407
Телефони
Керівник
Цимбалюк Олег Іванович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30610862
Дата реєстрації23.05.2000
Дата оновлення05.02.2015
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДОЧП ТОВ ”БЕКОР” ”БЕКОР-УКРАЇНА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОЧП ТОВ ”БЕКОР” ”БЕКОР-УКРАЇНА”» присвоєно код 30610862.

Керівником підприємства «ДОЧП ТОВ ”БЕКОР” ”БЕКОР-УКРАЇНА”» є Цимбалюк Олег Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОЧП ТОВ ”БЕКОР” ”БЕКОР-УКРАЇНА”» — м. Івано-Франківськ, бул. Північний ім. Пушкіна, 2а, к. 407.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОЧП ТОВ ”БЕКОР” ”БЕКОР-УКРАЇНА”»
Поділіться інформацією в соцмережах