РЕГІОНАЛЬНИЙ ПСИХОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР ПСІ-ФАКТОР, НВФ

Контакти

Юридична адреса
65104, м. Одеса, вул. Корольова, 72, к. 131
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Русінєк Ірина Володимирівна
Бухгалтер
Хілковська Анастасія Петрівна
Код ЄДРПОУ30611033
Дата реєстрації20.10.1999
Дата оновлення27.03.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕГІОНАЛЬНИЙ ПСИХОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР ПСІ-ФАКТОР, НВФ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕГІОНАЛЬНИЙ ПСИХОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР ПСІ-ФАКТОР, НВФ» присвоєно код 30611033.

Керівником підприємства «РЕГІОНАЛЬНИЙ ПСИХОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР ПСІ-ФАКТОР, НВФ» є Русінєк Ірина Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕГІОНАЛЬНИЙ ПСИХОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР ПСІ-ФАКТОР, НВФ» — м. Одеса, вул. Корольова, 72, к. 131.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕГІОНАЛЬНИЙ ПСИХОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР ПСІ-ФАКТОР, НВФ»
Поділіться інформацією в соцмережах