НОВІ ЕЛЕКТРОННІ ТЕХНОЛОГІЇ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
69002, м. Запоріжжя, вул. Червоногвардійська, 40
Телефони
Керівник
Корольов Максим Вікторович
Код ЄДРПОУ30611630
Дата реєстрації19.03.2005
Дата оновлення14.10.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «НОВІ ЕЛЕКТРОННІ ТЕХНОЛОГІЇ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НОВІ ЕЛЕКТРОННІ ТЕХНОЛОГІЇ, ТОВ» присвоєно код 30611630.

Керівником підприємства «НОВІ ЕЛЕКТРОННІ ТЕХНОЛОГІЇ, ТОВ» є Корольов Максим Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НОВІ ЕЛЕКТРОННІ ТЕХНОЛОГІЇ, ТОВ» — м. Запоріжжя, вул. Червоногвардійська, 40.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НОВІ ЕЛЕКТРОННІ ТЕХНОЛОГІЇ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах