ФСТ-АУДИТ, АУДИТОРСЬКА ФІРМА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
69095, м. Запоріжжя, вул. Козача, 5
Керівник
Іртман Михайло Олександрович
Код ЄДРПОУ30611693
Дата реєстрації21.03.2005
Дата оновлення30.01.2012
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ФСТ-АУДИТ, АУДИТОРСЬКА ФІРМА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФСТ-АУДИТ, АУДИТОРСЬКА ФІРМА, ТОВ» присвоєно код 30611693.

Керівником підприємства «ФСТ-АУДИТ, АУДИТОРСЬКА ФІРМА, ТОВ» є Іртман Михайло Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФСТ-АУДИТ, АУДИТОРСЬКА ФІРМА, ТОВ» — м. Запоріжжя, вул. Козача, 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФСТ-АУДИТ, АУДИТОРСЬКА ФІРМА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах