МАРІУПОЛЬ ІГРО СЕРВІС, ПП

Контакти

Юридична адреса
87537, Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Купріна, 41, к. 119
Телефони
Керівник
Молдован Віктор Антонович
Код ЄДРПОУ30612367
Дата реєстрації27.08.2008
Дата оновлення15.07.2016
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МАРІУПОЛЬ ІГРО СЕРВІС, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МАРІУПОЛЬ ІГРО СЕРВІС, ПП» присвоєно код 30612367.

Керівником підприємства «МАРІУПОЛЬ ІГРО СЕРВІС, ПП» є Молдован Віктор Антонович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МАРІУПОЛЬ ІГРО СЕРВІС, ПП» — Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Купріна, 41, к. 119.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МАРІУПОЛЬ ІГРО СЕРВІС, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах