ВРЕМЯ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
87500, Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Енгельса, 54
Телефони
Керівник
Волошин Роман Николаєвич
Код ЄДРПОУ30612372
Дата реєстрації25.10.1999
Дата оновлення27.03.2013
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ВРЕМЯ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВРЕМЯ, ТОВ» присвоєно код 30612372.

Керівником підприємства «ВРЕМЯ, ТОВ» є Волошин Роман Николаєвич, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВРЕМЯ, ТОВ» — Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Енгельса, 54.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВРЕМЯ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах