МАРК ТВЕН І К, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
87507, Донецька обл., м. Маріуполь, пл. Лепсе, 9, к. 1
Телефони
Керівник
Фєдосєєв Микола Олександрович
Код ЄДРПОУ30612388
Дата реєстрації25.10.1999
Дата оновлення01.11.2019
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МАРК ТВЕН І К, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МАРК ТВЕН І К, ТОВ» присвоєно код 30612388.

Керівником підприємства «МАРК ТВЕН І К, ТОВ» є Фєдосєєв Микола Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МАРК ТВЕН І К, ТОВ» — Донецька обл., м. Маріуполь, пл. Лепсе, 9, к. 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МАРК ТВЕН І К, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах