ДИЗАЙН ПРОГРАМ, ПРИВАТНЕ НВП

Контакти

Юридична адреса
87554, Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Урицького, 90, к. 148
Телефони
Керівник
Місяць Ігор Дмитрович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30612519
Дата реєстрації04.11.1999
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДИЗАЙН ПРОГРАМ, ПРИВАТНЕ НВП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДИЗАЙН ПРОГРАМ, ПРИВАТНЕ НВП» присвоєно код 30612519.

Керівником підприємства «ДИЗАЙН ПРОГРАМ, ПРИВАТНЕ НВП» є Місяць Ігор Дмитрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДИЗАЙН ПРОГРАМ, ПРИВАТНЕ НВП» — Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Урицького, 90, к. 148.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДИЗАЙН ПРОГРАМ, ПРИВАТНЕ НВП»
Поділіться інформацією в соцмережах