МАРІУПОЛЬСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОГРЕСИВНОЇ СОЦІАЛІСТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ

Контакти

Юридична адреса
87500, Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Миколаївська, 25, к. 6
Телефони
Керівник
Ширманов Артем Юрійович
Код ЄДРПОУ30612592
Дата реєстрації17.11.1999
Дата оновлення27.03.2013
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МАРІУПОЛЬСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОГРЕСИВНОЇ СОЦІАЛІСТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МАРІУПОЛЬСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОГРЕСИВНОЇ СОЦІАЛІСТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ» присвоєно код 30612592.

Керівником підприємства «МАРІУПОЛЬСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОГРЕСИВНОЇ СОЦІАЛІСТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ» є Ширманов Артем Юрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МАРІУПОЛЬСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОГРЕСИВНОЇ СОЦІАЛІСТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ» — Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Миколаївська, 25, к. 6.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МАРІУПОЛЬСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОГРЕСИВНОЇ СОЦІАЛІСТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ»
Поділіться інформацією в соцмережах