СНІЖНЯНСЬКЕ ДОЧП ВАТ ”ОБЛТОПЛИВО”-”ВУГІЛЛЯСЕРВІС”

Контакти

Юридична адреса
86501, Донецька обл., м. Сніжне, вул. Леніна, 58
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Рибальченко Тетяна Федорівна
Кількість співробітників7 чел.
Код ЄДРПОУ30612833
Дата реєстрації22.02.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СНІЖНЯНСЬКЕ ДОЧП ВАТ ”ОБЛТОПЛИВО”-”ВУГІЛЛЯСЕРВІС”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СНІЖНЯНСЬКЕ ДОЧП ВАТ ”ОБЛТОПЛИВО”-”ВУГІЛЛЯСЕРВІС”» присвоєно код 30612833.

Керівником підприємства «СНІЖНЯНСЬКЕ ДОЧП ВАТ ”ОБЛТОПЛИВО”-”ВУГІЛЛЯСЕРВІС”» є Рибальченко Тетяна Федорівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СНІЖНЯНСЬКЕ ДОЧП ВАТ ”ОБЛТОПЛИВО”-”ВУГІЛЛЯСЕРВІС”» — Донецька обл., м. Сніжне, вул. Леніна, 58.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СНІЖНЯНСЬКЕ ДОЧП ВАТ ”ОБЛТОПЛИВО”-”ВУГІЛЛЯСЕРВІС”»
Поділіться інформацією в соцмережах