КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КАФЕТЕРІЙ" ГОРОДОЦЬКОЇ РАЙСПОЖИВСПІЛКИ М.ГОРОДОК

Контакти

Юридична адреса
81500, Львівська обл., Городоцький р-н, м. Городок, вул. Перемишльська, 18
Телефони
Керівник
Гадзало Віра Степанівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30613439
Дата реєстрації15.10.1999
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”КАФЕТЕРІЙ” ГОРОДОЦЬКОЇ РАЙСПОЖИВСПІЛКИ М.ГОРОДОК» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КАФЕТЕРІЙ" ГОРОДОЦЬКОЇ РАЙСПОЖИВСПІЛКИ М.ГОРОДОК» присвоєно код 30613439.

Керівником підприємства «КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КАФЕТЕРІЙ" ГОРОДОЦЬКОЇ РАЙСПОЖИВСПІЛКИ М.ГОРОДОК» є Гадзало Віра Степанівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КАФЕТЕРІЙ" ГОРОДОЦЬКОЇ РАЙСПОЖИВСПІЛКИ М.ГОРОДОК» — Львівська обл., Городоцький р-н, м. Городок, вул. Перемишльська, 18.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”КАФЕТЕРІЙ” ГОРОДОЦЬКОЇ РАЙСПОЖИВСПІЛКИ М.ГОРОДОК»
Поділіться інформацією в соцмережах