"НИВА" ЛЮДВІНОВСЬКОГО ЛЕОНІДА МИХАЙЛОВИЧА

Контакти

Юридична адреса
57112, Миколаївська обл., Миколаївський р-н, с. Корчине
Телефони
Керівник
Людвіновський Леонід Михайлович
Код ЄДРПОУ30613528
Дата реєстрації09.12.1999
Дата оновлення21.03.2021
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «”НИВА” ЛЮДВІНОВСЬКОГО ЛЕОНІДА МИХАЙЛОВИЧА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «"НИВА" ЛЮДВІНОВСЬКОГО ЛЕОНІДА МИХАЙЛОВИЧА» присвоєно код 30613528.

Керівником підприємства «"НИВА" ЛЮДВІНОВСЬКОГО ЛЕОНІДА МИХАЙЛОВИЧА» є Людвіновський Леонід Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «"НИВА" ЛЮДВІНОВСЬКОГО ЛЕОНІДА МИХАЙЛОВИЧА» — Миколаївська обл., Миколаївський р-н, с. Корчине.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «”НИВА” ЛЮДВІНОВСЬКОГО ЛЕОНІДА МИХАЙЛОВИЧА»
Поділіться інформацією в соцмережах