ФАРМАЦІЯ Л. Т. Д., ТОВ

Контакти

Юридична адреса
57284, Миколаївська обл., Вітовський р-н, с. Лимани, вул. Фрунзе, 129
Телефони
Керівник
Беднін Ігор Олегович
Код ЄДРПОУ30613563
Дата реєстрації23.12.1999
Дата оновлення01.11.2019
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ФАРМАЦІЯ Л. Т. Д., ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФАРМАЦІЯ Л. Т. Д., ТОВ» присвоєно код 30613563.

Керівником підприємства «ФАРМАЦІЯ Л. Т. Д., ТОВ» є Беднін Ігор Олегович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФАРМАЦІЯ Л. Т. Д., ТОВ» — Миколаївська обл., Вітовський р-н, с. Лимани, вул. Фрунзе, 129.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФАРМАЦІЯ Л. Т. Д., ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах