ТОРГІВЕЛЬНО-ВИРОБНИЧА ФІРМА К. І. М., ПП

Контакти

Юридична адреса
02094, м. Київ, вул. Віскозна, 5
Телефони
Керівник
Малюченко Валерій Якович
Бухгалтер
Яковенко Інна Миколаївна
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ30613732
Дата реєстрації08.10.1999
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ТОРГІВЕЛЬНО-ВИРОБНИЧА ФІРМА К. І. М., ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТОРГІВЕЛЬНО-ВИРОБНИЧА ФІРМА К. І. М., ПП» присвоєно код 30613732.

Керівником підприємства «ТОРГІВЕЛЬНО-ВИРОБНИЧА ФІРМА К. І. М., ПП» є Малюченко Валерій Якович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТОРГІВЕЛЬНО-ВИРОБНИЧА ФІРМА К. І. М., ПП» — м. Київ, вул. Віскозна, 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТОРГІВЕЛЬНО-ВИРОБНИЧА ФІРМА К. І. М., ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах