МАЛЮК, ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ

Контакти

Юридична адреса
61202, м. Харків, вул. Ахсарова, 20а, к. 200
Керівник
Ільчаков Віктор Іванович
Код ЄДРПОУ30614170
Дата реєстрації18.11.1999
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МАЛЮК, ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МАЛЮК, ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ» присвоєно код 30614170.

Керівником підприємства «МАЛЮК, ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ» є Ільчаков Віктор Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МАЛЮК, ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ» — м. Харків, вул. Ахсарова, 20а, к. 200.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МАЛЮК, ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ»
Поділіться інформацією в соцмережах