ЗЕЛЕНИЙ ГАЙ, ПРИВАТНЕ ВКП

Контакти

Юридична адреса
63450, Харківська обл., Зміївський р-н, с. Жаданівка
Керівник
Ростаков Владислав Семенович
Код ЄДРПОУ30614590
Дата реєстрації13.01.2000
Дата оновлення09.08.2012
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЗЕЛЕНИЙ ГАЙ, ПРИВАТНЕ ВКП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗЕЛЕНИЙ ГАЙ, ПРИВАТНЕ ВКП» присвоєно код 30614590.

Керівником підприємства «ЗЕЛЕНИЙ ГАЙ, ПРИВАТНЕ ВКП» є Ростаков Владислав Семенович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗЕЛЕНИЙ ГАЙ, ПРИВАТНЕ ВКП» — Харківська обл., Зміївський р-н, с. Жаданівка.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗЕЛЕНИЙ ГАЙ, ПРИВАТНЕ ВКП»
Поділіться інформацією в соцмережах