НОВОАЗОВСЬКА МІНЕРАЛЬНА ВОДА, ТОРГОВЕЛЬНИЙ БУДИНОК, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
87600, Донецька обл., Новоазовський р-н, м. Новоазовськ, вул. 50 років СРСР, 1
Керівник
Ігнатов Григорій Валентинович
Кількість співробітників4 чел.
Код ЄДРПОУ30616246
Дата реєстрації27.01.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «НОВОАЗОВСЬКА МІНЕРАЛЬНА ВОДА, ТОРГОВЕЛЬНИЙ БУДИНОК, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НОВОАЗОВСЬКА МІНЕРАЛЬНА ВОДА, ТОРГОВЕЛЬНИЙ БУДИНОК, ТОВ» присвоєно код 30616246.

Керівником підприємства «НОВОАЗОВСЬКА МІНЕРАЛЬНА ВОДА, ТОРГОВЕЛЬНИЙ БУДИНОК, ТОВ» є Ігнатов Григорій Валентинович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НОВОАЗОВСЬКА МІНЕРАЛЬНА ВОДА, ТОРГОВЕЛЬНИЙ БУДИНОК, ТОВ» — Донецька обл., Новоазовський р-н, м. Новоазовськ, вул. 50 років СРСР, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НОВОАЗОВСЬКА МІНЕРАЛЬНА ВОДА, ТОРГОВЕЛЬНИЙ БУДИНОК, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах