ОБЛПАЛИВО, НОВОАЗОВСЬКЕ ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ВАТ

Контакти

Юридична адреса
87522, Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Таганрозька, 199
Бухгалтерія
Керівник
Заєць Віктор Миколайович
Бухгалтер
Лихина Надежда Федоровна
Кількість співробітників11 чел.
Код ЄДРПОУ30616272
Дата реєстрації07.02.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ОБЛПАЛИВО, НОВОАЗОВСЬКЕ ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ВАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОБЛПАЛИВО, НОВОАЗОВСЬКЕ ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ВАТ» присвоєно код 30616272.

Керівником підприємства «ОБЛПАЛИВО, НОВОАЗОВСЬКЕ ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ВАТ» є Заєць Віктор Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОБЛПАЛИВО, НОВОАЗОВСЬКЕ ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ВАТ» — Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Таганрозька, 199.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОБЛПАЛИВО, НОВОАЗОВСЬКЕ ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ВАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах