ЕМБАРГО, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО

Контакти

Юридична адреса
70510, Запорізька обл., Оріхівський р-н, с-ще Калинівка, вул. Ентузіастів, 2
Керівник
Жарик Оксана Миколаївна
Бухгалтер
Жарик Олександр Іванович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30616906
Дата реєстрації01.11.1999
Дата оновлення30.12.2016

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЕМБАРГО, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЕМБАРГО, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» присвоєно код 30616906.

Керівником підприємства «ЕМБАРГО, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» є Жарик Оксана Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЕМБАРГО, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» — Запорізька обл., Оріхівський р-н, с-ще Калинівка, вул. Ентузіастів, 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЕМБАРГО, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах