ЮРІНВЕСТ, ЮРИДИЧНО-КОНСАЛТИНГОВА ФІРМА, ПП

Контакти

Юридична адреса
22000, Вінницька обл., м. Хмільник, вул. Червоного Козацтва, 14
Керівник
Адамчук Інна Борисівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30617056
Дата реєстрації22.10.1999
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЮРІНВЕСТ, ЮРИДИЧНО-КОНСАЛТИНГОВА ФІРМА, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЮРІНВЕСТ, ЮРИДИЧНО-КОНСАЛТИНГОВА ФІРМА, ПП» присвоєно код 30617056.

Керівником підприємства «ЮРІНВЕСТ, ЮРИДИЧНО-КОНСАЛТИНГОВА ФІРМА, ПП» є Адамчук Інна Борисівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЮРІНВЕСТ, ЮРИДИЧНО-КОНСАЛТИНГОВА ФІРМА, ПП» — Вінницька обл., м. Хмільник, вул. Червоного Козацтва, 14.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЮРІНВЕСТ, ЮРИДИЧНО-КОНСАЛТИНГОВА ФІРМА, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах