УКРАГРОТЕХ, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ

Контакти

Адреса
51917, Дніпропетровська обл., м. Кам’янське, просп. Аношкіна, 81а
Телефони
Керівник
Найверт Олександр Вольдемарович — директор

Продукція, послуги

Послуги: Розробка планів ліквідації аварійних ситуацій / Проведення ідентифікації і декларування об’єктів підвищеної небезпеки

Рекламна інформація

Наша організація спеціалізується на розробці планів ліквідації аварійних ситуацій, проведенні ідентифікації і декларуванні об’єктів підвищеної небезпеки, локальних систем виявлення надзвичайних ситуацій. Роботи виконуються висококваліфікованими фахівцями та експертами в галузі пожежної та техногенної безпеки. Ведуться роботи в сфері оцінки ризиків, визначення причин виникнення та оцінки наслідків аварій.

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ30617370
Дата реєстрації05.12.2006
Дата оновлення01.03.2019
Рік заснування
2006
Кількість співробітників14 чел.

Графік роботи

Понеділок:
08:30 — 17:30
Вівторок:
08:30 — 17:30
Середа:
08:30 — 17:30
Четвер:
08:30 — 17:30
П'ятниця:
08:30 — 17:30
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб вивести вашу компанію в ТОП Google, наші фахівці грамотно заповнять профіль, напишуть унікальні тексти, додадуть описи, фото, товари і послуги.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКРАГРОТЕХ, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» присвоєно код 30617370.

Керівником підприємства «УКРАГРОТЕХ, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» є Найверт Олександр Вольдемарович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКРАГРОТЕХ, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» — Дніпропетровська обл., м. Кам’янське, просп. Аношкіна, 81а.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «УКРАГРОТЕХ, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» офіційний сайт: http://www.ukragroteh.com/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УКРАГРОТЕХ, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах