ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "МРІЯ" РАДОМИШЛЬСЬКОГО ВАТ "ПМК - 13"

Контакти

Юридична адреса
12201, Житомирська обл., Радомишльський р-н, м. Радомишль, вул. Промислова, 5а
Керівник
Данилюк Анатолій Миколайович
Код ЄДРПОУ30617721
Дата реєстрації31.01.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”МРІЯ” РАДОМИШЛЬСЬКОГО ВАТ ”ПМК - 13”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "МРІЯ" РАДОМИШЛЬСЬКОГО ВАТ "ПМК - 13"» присвоєно код 30617721.

Керівником підприємства «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "МРІЯ" РАДОМИШЛЬСЬКОГО ВАТ "ПМК - 13"» є Данилюк Анатолій Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "МРІЯ" РАДОМИШЛЬСЬКОГО ВАТ "ПМК - 13"» — Житомирська обл., Радомишльський р-н, м. Радомишль, вул. Промислова, 5а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ”МРІЯ” РАДОМИШЛЬСЬКОГО ВАТ ”ПМК - 13”»
Поділіться інформацією в соцмережах