РЕДАКЦІЯ РАЙОННОГО РАДІОМОВЛЕННЯ ВЕЛИКООЛЕКСАНДРІВСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
74100, Херсонська обл., Великоолександрівський р-н, смт. Велика Олександрівка, вул. Леніна, 155
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Біляєва Наталія Михайлівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30618547
Дата реєстрації12.10.1999
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕДАКЦІЯ РАЙОННОГО РАДІОМОВЛЕННЯ ВЕЛИКООЛЕКСАНДРІВСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕДАКЦІЯ РАЙОННОГО РАДІОМОВЛЕННЯ ВЕЛИКООЛЕКСАНДРІВСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 30618547.

Керівником підприємства «РЕДАКЦІЯ РАЙОННОГО РАДІОМОВЛЕННЯ ВЕЛИКООЛЕКСАНДРІВСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Біляєва Наталія Михайлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕДАКЦІЯ РАЙОННОГО РАДІОМОВЛЕННЯ ВЕЛИКООЛЕКСАНДРІВСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Херсонська обл., Великоолександрівський р-н, смт. Велика Олександрівка, вул. Леніна, 155.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕДАКЦІЯ РАЙОННОГО РАДІОМОВЛЕННЯ ВЕЛИКООЛЕКСАНДРІВСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах