ТЕКОМ ЛТД, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
Донецька обл., м. Макіївка, вул. Леніна, 6, к. 1
Телефони
Керівник
Литовченко Роман Вікторович
Код ЄДРПОУ30618641
Дата реєстрації13.10.1999
Дата оновлення29.01.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ТЕКОМ ЛТД, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТЕКОМ ЛТД, ТОВ» присвоєно код 30618641.

Керівником підприємства «ТЕКОМ ЛТД, ТОВ» є Литовченко Роман Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТЕКОМ ЛТД, ТОВ» — Донецька обл., м. Макіївка, вул. Леніна, 6, к. 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТЕКОМ ЛТД, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах