ТОРГОВЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ЕДЕЛЬВЕЙС” БОГОРОДЧАНСЬКОГО РАЙОННОГО СПОЖИВЧОГО ТОВАРИСТВА

Контакти

Юридична адреса
77751, Івано-Франківська обл., Богородчанський р-н, с. Яблунька, вул. Могильницького, 110
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Микитчак Віталій Матвійович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30618934
Дата реєстрації10.12.1999
Дата оновлення01.11.2019
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ТОРГОВЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ЕДЕЛЬВЕЙС” БОГОРОДЧАНСЬКОГО РАЙОННОГО СПОЖИВЧОГО ТОВАРИСТВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТОРГОВЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ЕДЕЛЬВЕЙС” БОГОРОДЧАНСЬКОГО РАЙОННОГО СПОЖИВЧОГО ТОВАРИСТВА» присвоєно код 30618934.

Керівником підприємства «ТОРГОВЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ЕДЕЛЬВЕЙС” БОГОРОДЧАНСЬКОГО РАЙОННОГО СПОЖИВЧОГО ТОВАРИСТВА» є Микитчак Віталій Матвійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТОРГОВЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ЕДЕЛЬВЕЙС” БОГОРОДЧАНСЬКОГО РАЙОННОГО СПОЖИВЧОГО ТОВАРИСТВА» — Івано-Франківська обл., Богородчанський р-н, с. Яблунька, вул. Могильницького, 110.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТОРГОВЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ЕДЕЛЬВЕЙС” БОГОРОДЧАНСЬКОГО РАЙОННОГО СПОЖИВЧОГО ТОВАРИСТВА»
Поділіться інформацією в соцмережах