ВТОРМЕТАЛ, ФІРМА, МПП

Контакти

Юридична адреса
94201, Луганська обл., м. Алчевськ, вул. Седашова, 7
Керівник
Волошин Олександр Володимирович
Бухгалтер
Куринная Ирина Владимировна
Кількість співробітників5 чел.
Код ЄДРПОУ30619137
Дата реєстрації07.12.1999
Дата оновлення21.01.2014

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ВТОРМЕТАЛ, ФІРМА, МПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВТОРМЕТАЛ, ФІРМА, МПП» присвоєно код 30619137.

Керівником підприємства «ВТОРМЕТАЛ, ФІРМА, МПП» є Волошин Олександр Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВТОРМЕТАЛ, ФІРМА, МПП» — Луганська обл., м. Алчевськ, вул. Седашова, 7.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВТОРМЕТАЛ, ФІРМА, МПП»
Поділіться інформацією в соцмережах