ТРАНС-ТРЕЙД ІНВЕСТ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
51931, Дніпропетровська обл., м. Кам’янське, вул. Ковалевича, 3, к. 5
Телефони
Керівник
Губа Інна Олександрівна
Код ЄДРПОУ30619247
Дата реєстрації25.11.1999
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ТРАНС-ТРЕЙД ІНВЕСТ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТРАНС-ТРЕЙД ІНВЕСТ, ТОВ» присвоєно код 30619247.

Керівником підприємства «ТРАНС-ТРЕЙД ІНВЕСТ, ТОВ» є Губа Інна Олександрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТРАНС-ТРЕЙД ІНВЕСТ, ТОВ» — Дніпропетровська обл., м. Кам’янське, вул. Ковалевича, 3, к. 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТРАНС-ТРЕЙД ІНВЕСТ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах