КАБАРИК, З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ ФІРМА

Контакти

Юридична адреса
49054, ПР.КІРОВА, БУД.72, КВ.10, М.ДНІПРОПЕТРОВСЬК, ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ., УКРАЇНА
Керівник
Кабарик Хаджі Ібрахім
Код ЄДРПОУ30619273
Дата реєстрації29.11.1999
Дата оновлення01.11.2019
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КАБАРИК, З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ ФІРМА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КАБАРИК, З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ ФІРМА» присвоєно код 30619273.

Керівником підприємства «КАБАРИК, З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ ФІРМА» є Кабарик Хаджі Ібрахім, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КАБАРИК, З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ ФІРМА» — ПР.КІРОВА, БУД.72, КВ.10, М.ДНІПРОПЕТРОВСЬК, ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ., УКРАЇНА.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КАБАРИК, З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ ФІРМА»
Поділіться інформацією в соцмережах