ДОЧП ”ЕНЕРГОАЛЬЯНС-ЖИТОМИР” ТОВ ”ЕНЕРГОАЛЬЯНС”

Контакти

Юридична адреса
10014, м. Житомир, вул. Перемоги, 17
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Поплавський Станіслав Мичеславович
Бухгалтер
Бельке Олена Станіславовна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30620493
Дата реєстрації24.11.1999
Дата оновлення23.06.2006
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДОЧП ”ЕНЕРГОАЛЬЯНС-ЖИТОМИР” ТОВ ”ЕНЕРГОАЛЬЯНС”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОЧП ”ЕНЕРГОАЛЬЯНС-ЖИТОМИР” ТОВ ”ЕНЕРГОАЛЬЯНС”» присвоєно код 30620493.

Керівником підприємства «ДОЧП ”ЕНЕРГОАЛЬЯНС-ЖИТОМИР” ТОВ ”ЕНЕРГОАЛЬЯНС”» є Поплавський Станіслав Мичеславович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОЧП ”ЕНЕРГОАЛЬЯНС-ЖИТОМИР” ТОВ ”ЕНЕРГОАЛЬЯНС”» — м. Житомир, вул. Перемоги, 17.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОЧП ”ЕНЕРГОАЛЬЯНС-ЖИТОМИР” ТОВ ”ЕНЕРГОАЛЬЯНС”»
Поділіться інформацією в соцмережах