ФАНАТ, ПП ПРИВАТНА ФІРМА

Контакти

Юридична адреса
10014, м. Житомир, вул. Гоголівська, 102, к. 40
Телефони
Керівник
Ющак Микола Михайлович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30620577
Дата реєстрації15.11.1999
Дата оновлення12.02.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ФАНАТ, ПП ПРИВАТНА ФІРМА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФАНАТ, ПП ПРИВАТНА ФІРМА» присвоєно код 30620577.

Керівником підприємства «ФАНАТ, ПП ПРИВАТНА ФІРМА» є Ющак Микола Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФАНАТ, ПП ПРИВАТНА ФІРМА» — м. Житомир, вул. Гоголівська, 102, к. 40.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФАНАТ, ПП ПРИВАТНА ФІРМА»
Поділіться інформацією в соцмережах