ПАН-ФАРМ, МЕДИЧНЕ ПП

Контакти

Юридична адреса
65003, м. Одеса, вул. Чорноморського Козацтва, 121
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Чернишова Наталія Миколаївна
Бухгалтер
Пінаєва Зоя Семенівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30621229
Дата реєстрації22.10.1999
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПАН-ФАРМ, МЕДИЧНЕ ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПАН-ФАРМ, МЕДИЧНЕ ПП» присвоєно код 30621229.

Керівником підприємства «ПАН-ФАРМ, МЕДИЧНЕ ПП» є Чернишова Наталія Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПАН-ФАРМ, МЕДИЧНЕ ПП» — м. Одеса, вул. Чорноморського Козацтва, 121.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПАН-ФАРМ, МЕДИЧНЕ ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах