МІСЬКООПТОРГ, ПІДПРИЄМСТВО ПИРЯТИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ СПІЛКИ СПОЖИВЧИХ ТОВАРИСТВ

Контакти

Юридична адреса
37000, Полтавська обл., Пирятинський р-н, м. Пирятин, вул. Леніна, 32
Телефони
Керівник
Нечипоренко Тамара Володимирівна
Бухгалтер
Возна Лідія Василівна
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ30621303
Дата реєстрації28.11.2003
Дата оновлення01.08.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МІСЬКООПТОРГ, ПІДПРИЄМСТВО ПИРЯТИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ СПІЛКИ СПОЖИВЧИХ ТОВАРИСТВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МІСЬКООПТОРГ, ПІДПРИЄМСТВО ПИРЯТИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ СПІЛКИ СПОЖИВЧИХ ТОВАРИСТВ» присвоєно код 30621303.

Керівником підприємства «МІСЬКООПТОРГ, ПІДПРИЄМСТВО ПИРЯТИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ СПІЛКИ СПОЖИВЧИХ ТОВАРИСТВ» є Нечипоренко Тамара Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МІСЬКООПТОРГ, ПІДПРИЄМСТВО ПИРЯТИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ СПІЛКИ СПОЖИВЧИХ ТОВАРИСТВ» — Полтавська обл., Пирятинський р-н, м. Пирятин, вул. Леніна, 32.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МІСЬКООПТОРГ, ПІДПРИЄМСТВО ПИРЯТИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ СПІЛКИ СПОЖИВЧИХ ТОВАРИСТВ»
Поділіться інформацією в соцмережах