ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ”МЕМЕНТО МОРІ” (УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКЕ)

Контакти

Юридична адреса
29000, м. Хмельницький, вул. Пілотська, 2
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Козловський Микола Юрійович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30621937
Дата реєстрації07.12.1999
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ”МЕМЕНТО МОРІ” (УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКЕ)» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ”МЕМЕНТО МОРІ” (УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКЕ)» присвоєно код 30621937.

Керівником підприємства «ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ”МЕМЕНТО МОРІ” (УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКЕ)» є Козловський Микола Юрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ”МЕМЕНТО МОРІ” (УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКЕ)» — м. Хмельницький, вул. Пілотська, 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ”МЕМЕНТО МОРІ” (УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКЕ)»
Поділіться інформацією в соцмережах