СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО "НЕСТЕРЕНКА АНАТОЛІЯ АНДРІЙОВИЧА"

Контакти

Юридична адреса
08830, Київська обл., Миронівський р-н, с. Фролівка, вул. Гагаріна, 22
Телефони
Керівник
Нестеренко Василь Анатолійович
Код ЄДРПОУ30622270
Дата реєстрації27.10.1999
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО ”НЕСТЕРЕНКА АНАТОЛІЯ АНДРІЙОВИЧА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО "НЕСТЕРЕНКА АНАТОЛІЯ АНДРІЙОВИЧА"» присвоєно код 30622270.

Керівником підприємства «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО "НЕСТЕРЕНКА АНАТОЛІЯ АНДРІЙОВИЧА"» є Нестеренко Василь Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО "НЕСТЕРЕНКА АНАТОЛІЯ АНДРІЙОВИЧА"» — Київська обл., Миронівський р-н, с. Фролівка, вул. Гагаріна, 22.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО ”НЕСТЕРЕНКА АНАТОЛІЯ АНДРІЙОВИЧА”»
Поділіться інформацією в соцмережах