МІЛЕНІУМ, ПП

Контакти

Юридична адреса
46000, м. Тернопіль, вул. Монастирського, 44, к. 11
Бухгалтерія
Керівник
Трачук Андрій Юрійович
Код ЄДРПОУ30622401
Дата реєстрації05.11.1999
Дата оновлення30.12.1999
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МІЛЕНІУМ, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МІЛЕНІУМ, ПП» присвоєно код 30622401.

Керівником підприємства «МІЛЕНІУМ, ПП» є Трачук Андрій Юрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МІЛЕНІУМ, ПП» — м. Тернопіль, вул. Монастирського, 44, к. 11.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МІЛЕНІУМ, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах