ПРОФКОМПЛЕКС СТУДІО, ПП

Контакти

Юридична адреса
94800, Луганська обл., м. Довжанськ, вул. Калашникова, 91а
Телефони
Керівник
Даньків Василь Іванович
Кількість співробітників4 чел.
Код ЄДРПОУ30622747
Дата реєстрації17.11.1999
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПРОФКОМПЛЕКС СТУДІО, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРОФКОМПЛЕКС СТУДІО, ПП» присвоєно код 30622747.

Керівником підприємства «ПРОФКОМПЛЕКС СТУДІО, ПП» є Даньків Василь Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРОФКОМПЛЕКС СТУДІО, ПП» — Луганська обл., м. Довжанськ, вул. Калашникова, 91а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРОФКОМПЛЕКС СТУДІО, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах