ЛЕГІОН-ДОНБАС, ПП

Контакти

Юридична адреса
83045, м. Донецьк, вул. Луговцова, 3, к. 13
Телефони
Керівник
Сухарєв Валентин Васильович
Код ЄДРПОУ30623049
Дата реєстрації14.12.1999
Дата оновлення16.01.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЛЕГІОН-ДОНБАС, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛЕГІОН-ДОНБАС, ПП» присвоєно код 30623049.

Керівником підприємства «ЛЕГІОН-ДОНБАС, ПП» є Сухарєв Валентин Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛЕГІОН-ДОНБАС, ПП» — м. Донецьк, вул. Луговцова, 3, к. 13.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЛЕГІОН-ДОНБАС, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах